Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Uprzejmie zapraszam!
Uprzejmie zapraszam! niedziela, 19 luty 2012, godz. 21:05

Oj, strasznie musi wkurwiać kalwaryjskiego Imperatora, że tu, na tym blogu ujawniana jest prawda, w całości podważająca imperatorskie zarzuty, rzekomo postawione inicjatorom referendum aktem oskarżenia, którego fizycznie nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć, a nadto ta prawda, która potwierdza, że aby ratować Kalwarię przed katastrofą gospodarczą i ekonomiczną, a gminny budżet przed barbarzyńskim „rozdawnictwem” pośród „nielotów” wciskanych na budzetowy „garnuszek” Kalwarii, trzeba po prostu Imperatora odstawić od kalwaryjskiego „koryta”!
I to wkurwia do tego stopnia, że może on sam, a może tylko jego wazeliniarze, założyli blog, którym chcą bronić czegoś, czego bronić się nie da!
Tak samo jak nie da się na tym blogu napisać tym śmierdzącym tchórzom ani komentarza, ani odpowiedzi na komentarz, którym – nie mając argumentów do obrony swoich pozaprawnych zachowań – rzucają rzygowinami godnymi tylko Imperatora i jego budżetowych utrzymanków!
Dlatego – aby już nie musieli się tak bardzo wysilać – uprzejmie informuję, że tego typu komentarze spływają po mnie jak przysłowiowa „woda po kaczce”…
Nadto ich samych mam w miejscu, na którym właśnie siedzę, pisząc ten materiał…
No i oczywiście, jeżeli chcą zmazać z siebie piętno tchórza, śmierdzącego od kalwaryjskiego Klasztoru po wadowicki Karmel, zapraszam ich serdecznie do siebie, aby z należną czcią w… dupę mnie pocałowali!
Wymagane tylko zaświadczenie od lekarza weterynarii, potwierdzające, że tchórzowskie mordy wolne od odurzającego smrodu i wścieklizny.

Ten tak przez was po katolicku „umiłowany”… „brodaty krzykacz” – Edward Wyroba – oczywiście z nadal aktualną…. dedykacją!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT