Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » W odpowiedzi na maila…
W odpowiedzi na maila… czwartek, 14 Luty 2013, godz. 14:16

Jakąś chwilę temu otrzymałem maila (screen ekranowy obok), następującej treści (zachowana oryginalna pisownia Autorki):

„Panie Edku. Gminny portal, za który płcimy wszyscy, opublikował materiał z tym słynnym pańskim środkowym palcem i dosyć sensacyjnymi informacjami na temat pana i przewodniczacego Racji Poskiej Lewicy. Zauważyłam, że nie odniósł się pan do tematu i troche tego nie rozumiem. Temu chce skłonic pana do zabrania głosu w spraie, m.in. przesyłając bardzo intereujący komentarz, który został spod tego materiału bardzo szybko usunięty.
Dziękuję z apańskiwkład w żyie publiczne i życzę dalszej wytrwałości. Julka.”.

I co mam Autorce odpowiedzieć, kiedy sporadycznie zaglądam na ten urzędowy portal, bowiem od czytania pobożnych papieskich życzeń, nie mających żadnego związku z brutalną rzeczywistością, mam ważniejsze zadania do wykonania (ot choćby takie jak m.in. przygotowanie, wspólnie z Małopolską Radą RACJI PL manifestacji upamiętniającej Ofiary Kościoła, prywatnego aktu oskarżenia w sprawie gróźb karalnych, czy analizy „sukcesów, honoru i dobrego imienia” rajców wnioskodawców uchwały o ściganie Wyroby i Klinowskiego) To spowodowało, że właśnie z tej korespondencji dowiedziałem się w ogóle, iż taki materiał u herosa propagandy podwórkowej się ukazał?

I nie odnosząc się do treści, nie mającej żadnego związku z faktami powtórzę, co już kiedyś napisałem, że fotografia, którą polityczna „dziwka” z taką lubością prezentuje przy każdej okazji, jest autorstwa onej politycznej „dziwki”, a obrazuje tylko mój stosunek do samego autora, któremu po prostu, podczas jednego z kabaretów – zwanych sesją „operatorowej” rady – pokazałem, co wart jest w mojej ocenie on sam i jego „dziwkarska” działalność!

Dlatego doceniam, że zgadza się ze mną w całości, bo tylko tyle systematyczna publikacja tej fotografii oznacza!

Nadto nie zamierzam w tej kwestii kopać się z koniem, bo przecież jaki ten „koń”… każdy widzi!

I również bez komentarza publikuję tu przesłane mi tym mailem screnny ekranowe komentarza, który zniknął z portalu politycznej „dziwki” podobno szybciej niż się pojawił… Wszak co komentować, kiedy treść komentarza połączona z zachowaniem właściciela portalu najlepiej oddaje… „rzetelność” dziennikarską herosa propagandy podwórkowej, godnie opłacanego przez papieski dwór z naszych podatków!

Jedyne co mogę polecić dla potwierdzenia postawionej wyżej tezy, to konfrontację herosowego materiału z materiałem na portalu kalwaryjskim o powtórzonych wyborach do rady osiedlowej, gdzie czytelnicy jednoznacznie podają, że w pierwszych, unieważnionych przez Sąd wyborach do rady osiedla, radna Tokarska (której syn znał decyzję burmistrza Stradomskiego o rozstrzygnięciu konkursu na dyrektora ośrodka zdrowia jeszcze przed otwarciem ofert!) startowała do rady, na terenie której mieszka, a obecnie, w powtórzonych wyborach, startowała do rady, z którą nie ma żadnego związku, o czym winny zostać poinformowane odpowiednie organy.
Niestety, heros tę najważniejszą przy tych wyborach informację „przeoczył”, głupio ubolewając, kto zapłaci za powtórzone wybory?
Jak to kto?
Nie da Stradomski politycznej „dziwce” z budżetu Gminy Kalwaria „czesnego” za jeden miesiąc i już kasa będzie grała!

Dlatego na koniec jedyne co mogę zrobić, to ponowić zaproszenie Państwa na najbliższą sobotę do Krakowa…

No i serdecznie pozdrowić zarówno Autorkę maila jak i wszystkich Państwa, którzy czytając treści mojego bloga… wierzycie rozumem, a nie rozumujecie wiarą!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT