Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA!
WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA! środa, 24 Sierpień 2016, godz. 16:14

56d8593045b6d_pTo już nie jest straszne, jak zresztą wszystko, co dzieje się w Wadowicach rządzonych przez iluzjonistę nauk prawnych – Mateusza K.!
To jest po prostu śmieszne…
Tu satyra władzy włodarza wspieranego przez „bratanice” Karola Wojtyły i kilku wazeliniarzy za przysłowiowe „80,- złotych” sięgnęła już przysłowiowego szczytu!
Szczytu arogancji oraz politycznego łajdactwa…

„Burmistrz”, którego jednym z czołowych haseł wyborczych było: „… WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA”, skutecznie zresztą realizowanym po wygranych wyborach, skarży „Olę” nie tylko za… reklamę tego wyborczego hasła Mateusza K., ale przede wszystkim za rzetelne jego realizowanie przez samego siebie!
Zresztą jako jedynego po wygranych przez iluzjonistę nauk prawnych wyborach samorządowych…

Ale po kolei…

Już pierwszego stycznia 2011 roku, Mateusz K., administrator strony I /nicjatywy/ W /łasnych/ W /artości/, a zarazem – co sam przyznał przed wadowickim Sądem Rejonowym w Wadowicach – autor publikowanych tam materiałów, opublikował materiał zatytułowany ZŁODZIEJ, a w nim m.in. ulotkę w której pisał: „… WIESZ KTO CIĘ OKRADA? POSZUKAJ ODPOWIEDZI TUTAJ”.

Złodziej

………………………………………………………………………..

Niestety, odpowiedzi już nie znajdziecie, bowiem po naciśnięciu na odnośnik „czytaj dalej”, otwiera się… biała plama!

Złodziej - 02

………………………………………………………………………..

Materiał wraz z ulotką hojnie rozdawaną na wadowickim rynku przez inicjatorów kampanii propagandy i kłamstwa wyparował niczym… kamfora!

Wadowice-padły-łupem-Złodzieja

………………………………………………………………………..

Potem Mateusz K. zmagał się z fałszywymi oskarżeniami pod adresem poprzedniej ekipy rządzącej, nic jednak nie dowodząc namacalnymi dowodami…
Jednak dla mnie kluczowym był ten, biorący w obronę kolesia Mateusza K. – Pawła Kopra, w ocenie iluzjonisty prawnego tracącego aż 3,7 mln. złotych, bo… nie sprzedał kilkudziesięciu puszek piwa!
Do dzisiaj jednak ani sam iluzjonista nauk prawnych ani wadowicka Prokuratura nie wyjaśniły, jak to się stało, że wszyscy handlowcy doskonale znali konto bankowe dla opłacenia działalności handlowej, tej od alkoholu, tylko jeden Paweł Koper konta tego nie znał…
Chociaż wpłacał na nie wcześniej już kilka razy…
Trudno również zaprzeczyć, że wiedzą o zmianie konta bankowego dysponował radny Mateusz K., który wylał najwięcej obelg pod adresem ratusza oraz roszczeń… domagających się dla Kopra odszkodowania w wysokości tych 3,7 mln złotych.

I dopiero kiedy mleko się wylało, ostentacyjnie sprzeciwił się przed sądem realizacji Koprowego żądania, które w rzeczywistości było wyłącznie tylko próbą niczym nieuprawnionego wyłudzenia tak wysokiej kwoty z gminnego budżetu…

Dzisiaj pominę fakt, że wadowicka Prokuratura wykazuje w sprawie bardzo interesującą z punktu staranności postępowania bierność /przwlekłość!/, bo nie ona jest przedmiotem tego materiału…

Wróćmy do „Oli”, która skutecznie zareklamowała hasło Mateusza K., a zarazem obnażyła jego wręcz perfekcyjną realizację po wygranych przez iluzjonistę prawnego wyborach, co dostatecznie potwierdza ciąg decyzji „burmistrza” na przestrzeni minionych miesięcy pod jego rządami!
Decyzji, które przede wszystkim „pod kreską” stawiają budżet Gminy Wadowice!

c4819ee18630e1b8c9ca713cb6b8221f_XL

………………………………………………………………………..

I to na kwoty uznane przez prawo za „… znacznej wartości”!

Do tego decyzji – co udowodnić jest bardzo łatwo – podejmowanych wyłącznie w oparciu o chęć zemsty, w co najmniej jednym przypadku zapowiedzianej jeszcze w okresie, kiedy Mateusz K. był radnym gminnym, ale już po zapowiedzi kandydowania do roli włodarza gminy!

Nie będę tych decyzji tutaj wymieniał, bo nie tylko opisałem je już wielokrotnie, ale też będą kluczowymi w procesie, w którym – co wręcz staje się oczywiste – powinienem zająć na ławie oskarżonych miejsce obok „Oli”…

Ponieważ stanowczo od dawna przecież już potwierdzam: TAK – w trwającej właśnie kadencji – WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA!
WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA, który z pobudek osobistych, ziejąc jadem nienawiści i chęcią zemsty, bezkarnie uszczupla budżet Gminy Wadowice na ogromne kwoty, przy biernej postawie Prokuratury Rejonowej w Wadowicach!
Dlatego zróbmy wszystko, aby ten zapowiedziany przez Mateusza K. proces wyzwolił Gminę Wadowice od ZŁODZIEJA, którego WADOWICE PADŁY ŁUPEM…

Bo zawiadomienie o przestępstwie, jakiego „Ola” nie popełniła jest przestępstwem, do tego jakże prostym do udowodnienia w oparciu – jak napisałem wyżej – wyłącznie o decyzje wydawane przez samego zawiadamiającego o przestępstwie!

Jednak zróbmy to z pominięciem wadowickiej prokuratury, która – co potwierdzają jej kolejne decyzje dotyczące kryminogennych działań Mateusza K., jest wyłącznie jego organem… adwokackim!
Jako przykład podam tylko jedną /chociaż mogę kilkanaście/: posługiwanie się przez Mateusza K. sfałszowanym dokumentem o znaczeniu prawnym, którego sfałszowanie zlecił sam Mateusz K., dla wadowickiej prokuratury nie jest czynem posiadającym znamiona czynu zabronionego!
Śmieć się prokuraturo, czy płakać?

A może tylko współczuć prokuratorowi Zbigniewowi Ziobro, że z takim zapleczem zapewnia Polaków o skutecznym zwalczaniu…
Tylko czego?
Bo na pewno nie przestępczości…

A tak już na marginesie…
Mateuszu K. – od dawna wiem, że WADOWICE RZECZYWIŚCIE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA!

Wadowice-pdły-łupem-złodzieja-x2a

………………………………………………………………………..

TWOIM ŁUPEM!
Dlatego, aby wyjaśnić ci to przed sądem, czekam na prywatny akt oskarżenia z twojej strony!
Bowiem nawet nie wątpię, że Sąd Okręgowy w Krakowie, przy tak przytłaczającym a zarazem obszernym materiale dowodowym i stratach, jakie budżet Gminy Wadowice poniósł po twoich decyzjach /BĄDŹ ICH BRAKU /vide: uszczuplenie budżetu gminy o należne jej podatki/!/ tylko potwierdzi, że rzeczywiście… WADOWICE PADŁY ŁUPEM ZŁODZIEJA!

Źródło-portal-opłacany-z-Twoich-podatków

………………………………………………………………………..

Z którego to powodu jest mi tylko… WSTYD!

Już na koniec słowo do „Oli”…
Jeżeli Mateusz K. nadal nie podniesie rzuconej mu przeze mnie rękawicy i nie będzie dążył do postawienia mnie w stan oskarżenia, deklaruję swoją gotowość występowania w tym procesie w charakterze świadka!
Na koniec podpowiem, że jako osobie już publicznej, powszechnie znanej, przysługuje Ci wystąpienie z wzajemnym aktem oskarżenia przed rozpoczęciem pierwszej rozprawy!
Przemyśl ten przysługujący Ci stan prawny, bo dowodów na reklamowane hasło Mateusza K. masz aż nadto…
A jeżeli czegoś nie wiesz, chętnie podpowiem i dorzucę dokumenty, które zarzuty te potwierdzają!
. . .

Dlatego bez względu na sposób w jaki to nastąpi, do zobaczenia na sądowej sali.

A na koniec powtórzę swoje pytanie…
Prokuratorze Kiciński – GDZIE JESTEŚ?

:)

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT