Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Tu i tam... » Wadowiczanin – Zygmunt Kraus, nadal w… Konkursie! – głosowanie przedłużone do 02 lutego, do północy.
Wadowiczanin – Zygmunt Kraus, nadal w… Konkursie! – głosowanie przedłużone do 02 lutego, do północy. środa, 15 Styczeń 2014, godz. 08:36

Okazało się, iż po głosowaniu w regionach Zygmunt Kraus, wadowiczanin, właściciel Prywatnego Muzeum Przyjaźni Polsko-Amerykańskiej „Hell’s Angel”, zakwalifikował się do 10. osobowej grupy finałowej Konkursu na Najbardziej Zakręconego Patriotycznie Małopolanina…

Jest więc w tej grupie jedynym reprezentantem Powiatu Wadowickiego, ale także najstarszego w regionie stowarzyszenia jakim jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Wadowickiej.
Pierwszy etap zakończył na 2. miejscu w swojej grupie liczącej 21 osób, obecnie, kiedy piszę ten materiał, jest na miejscu… trzecim.

Czy stać nas, mieszkańców Powiatu Wadowickiego na to, aby poprawić ten wynik?

Zwłaszcza, że obecni, wyprzedzający Go konkurenci są sporo wyżej notowani, a nam czasu na oddawanie głosów zostało już niezbyt wiele… Głosowanie, które miało trwać do 20 stycznia, do godz. 12:00, zostało przez Organizatora przedłużone do 02 lutego, do północy.
Więc faktycznie, może jednak warto spróbować i pokazać całej Małopolsce na co stać mieszkańców miasta, z którego wyszedł Karol Wojtyła, pokazywany przecież przez Zygmunta w Jego Muzeum?

Każdy chętny swoje głosy może oddać, klikając na link strony portalu internetowego krakow.naszemiasto.pl.

http://krakow.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/1258,zygmunt-kraus,28630,id,t,kid.html

Decyzja pozostaje w Waszych chęciach, rękach i… komputerach!
Ja jestem zdania, że za 22 lata ciężkiej i jakże kosztownej pracy na rzecz kultury i historii regionu, pracy notorycznie pacyfikowanej przez władze samorządowe Gminy Wadowice, Zygmunt Kraus na ten tytuł zasłużył.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT