Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Wniosek i podpisy już u Komisarza Wyborczego!
Wniosek i podpisy już u Komisarza Wyborczego! piątek, 24 luty 2012, godz. 13:01

Mam niezbyt miłą wiadomość dla Zbigniewa Stradomskiego. Jeszcze burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej (z naciskiem na: jeszcze!) Grupa inicjatorów referendum zebrała nie tylko wymaganą przez ustawę ilość podpisów, ale i… więcej!
A to oznacza, że mieszkańcy gminy w całości podzielają negatywną ocenę „pracy” burmistrza oraz jego „utrzymanków”, tak zajadle broniących niegospodarności i nepotyzmu Stradomskiego, z obawy przed utratą własnych źródeł „budżetowego” utrzymania!
Pełnomocnik inicjatorów – p. Zofia Jonczyk, jest właśnie u Komisarza Wyborczego, SSA w Krakowie – Teresy Anny Rak, na ręce której składa wniosek o przeprowadzenie zapowiedzianego referendum!
Tak więc, w okresie 30. dni poznamy decyzję Komisarza Wyborczego o przyjęciu wniosku i terminie przeprowadzenia referendum.

Jednocześnie w imieniu mieszkańców gminy Kalwaria, którzy wcześniej odrobinę wahali się, czy zaufać inicjatorom referendum i podpisać się pod ich wnioskiem oraz własnym, bardzo dziękuję samemu Stradomskiemu i jego zwolennikom! Szczególnie za tamto niezapomniane „rewolucyjne” wydarzenie kalwaryjskiego „Che Guevary”, syna radnej – Artura Tokarskiego, na Facebook’u oraz ten arcyciekawy… blog, uruchomiony przez „rewolucjonistów” i „V kolumnę” Stradomskiego, po likwidacji przywołanego tu wydarzenia…
Wszak do czasu ich pojawienia się w sieci, wymagana liczba podpisów naprawdę stała pod ogromnym znakiem zapytania… Prawdziwa fala zwolenników referendum ruszyła razem… z ujawnionymi tam właśnie jakże „wiarygodnymi” treściami!
Widać sam pan… Bóg czuwał!
 Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że jak kogoś chce ukarać, to mu… rozum odbiera!
A to, że rozumu zabrakło założycielom „rewolucyjnego” wydarzenia, a po nim bloga, potwierdzają ich treści…

Dlatego jeszcze raz dziękuję!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT