Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Wojewoda pracuje, Mateusz K. i jego wataha… kasują!
Wojewoda pracuje, Mateusz K. i jego wataha… kasują! czwartek, 7 kwiecień 2016, godz. 17:32

0002Przepraszam, ale na samym początku już będzie niekulturalnie…
Otóż, myślałem, że jebnę o glebę ze śmiechu, kiedy na „guziczarni”, opisano i to z kilkudniowym poślizgiem, fakt uchylenia przez Wojewodę Małopolskiego „regulaminu dworca”, który w systemie pospolitego bajkopisania wydalił doktor iluzji prawnych, burmistrz Mateusz K., i tylko opisano po to, aby swój głos redaktorowi Guzikowi mógł dać sam bajkopisarz!

No i dał…
„… Wojewoda uznał, że Rada Miejska nie może delegować swojego uprawnienia do wydania regulaminu na burmistrza miasta. Wobec tego regulamin wprowadzony będzie uchwałą i po sprawie. Natomiast mnie nurtuje inne pytanie – czemu służą składane taśmowo przez pana Wyrobę, Gładysza czy ich naśladowców donosy? W jaki sposób przyczyniają się do poprawy życia w gminie? Co mieszkańcom przyszło po tym, że panu Gładyszowi udało się unieważnić zarządzenie, które teraz przyjęte zostanie jako uchwała? Z mojej perspektywy to bicie piany i strata czasu na rzeczy zupełnie nieistotne – mówi nam burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski”.

A dlaczego tak mnie to ubawiło?
Bo nasze dwie suczki, chociaż bez tytułu doktora nauk prawnych, sensowniej dają głos!

Dlatego z mojej perspektywy, iluzjonisto prawny, biciem piany i stratą, niestety nie czasu, ale publicznych pieniędzy emanujesz ty sam!

Bo to nie pan Wyroba, Gładysz czy ich naśladowcy, ale twoje niby prawniki i co dowodzi decyzja Wojewody Małopolskiego, tak samo iluzoryczne jak ty sam, kosztują budżet gminy ze dwie setki tysięcy złotych…
Pytam więc, za co?
Za iluzję?
To może zatrudnijcie się w cyrku, a nie w ratuszu i zarabiajcie uczciwie na tym co potraficie najlepiej, a więc na iluzji, a nie ograbiajcie gminnego budżetu swoją… fikcją prawną!

I chociaż wiem, że nie dotrze to do ciebie powiem, że i ta iluzja prawna, kosztująca budżet tak dużo, że już więcej chyba nie może, powinna znaleźć się w zainteresowaniu Prokuratury!

Zresztą nie tylko ona…

KarolBo nie mniej interesującą powinna być też dla Policji i Prokuratury /nie pomyl z adwokaturą lokalnej mafii/, informacja o tym, jak to PUKS Karol otwiera w Wadowicach nową szkołę: Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego…
Podobno za kilka dni rusza nabór do ten nowej placówki oświatowej?

Jest tylko jeden mały szkopuł…
Taka szkoła w ogóle nie istnieje!
Nie ma jej w rejestrze Ministerstwa Edukacji Narodowej…
Nic o niej nie wie też Kuratorium…
Nie ma nawet siedziby dla takiego „cudactwa”!

Czy więc to kolejne zastosowanie twoich iluzji prawnych Mateuszu K., tym razem do wyłudzenia kasy z subwencji oświatowej?

Wszak organizowanie naboru do nieistniejącej szkoły to – mówiąc bardzo delikatnie – oszustwo!
Do tego pod płaszczykiem „wartości katolickich”!

Czy w ten sposób ty i twoi kumple burmistrzu, próbujecie dokonać skoku na kasę?
A byłbym zapomniał o myśli przewodniej – „Ważne będą wartości katolickie”!

No, nie zaprzeczę, bo one tu… najważniejsze!
Wszak dzisiaj wartości katolickie, to nie troska o drugiego człowieka, nie troska o głoszenie Ewangelii, ale właśnie troska o… kasę!

Czy dlatego nie jest ważne, że Karol ogłasza nabór do szkoły, która nie istnieje w porządku prawnym RP?
Że jej po prostu nie ma!
Co więc jest ważne?
Czy to, że pomysłodawcy mogą na swoim pomyśle wyłudzić kasę z subwencji oświatowej?

Skąd ja to znam?
Skąd?
To też tutaj nie jest ważne!

Ważne jest natomiast, że nie dajecie wytchnienia swoimi „ciekawymi”, zwłaszcza pod względem finansowym pomysłami, Komendantowi Powiatowemu Policji i wadowickiej Prokuraturze!

Bo jak już pisałem wcześniej, nie mnie za to płacą, aby w postępowaniu karnym takie sprawy wyjaśniać!
Dlatego i tę przesyłam do tych, którzy nie tylko mają zapisane to w obowiązkach prawnych, ale też i tylko za to im płacą!

Tak więc, panowie Policjanci i Prokuratorzy, do pracy!

e-mail-01Bo ja wraz z tym wnioskiem oczekuję wszczęcia śledztwa w sprawie prekroczenia obowiązków służbowych przez burmistrza Mateusza K. oraz niedopełnienia obowiązków przez watahę prawników zatrudnionych w ratuszu za nasze podatki, przez co wspólnie i w porozumieniu narażają budżet Gminy Wadowice na straty finansowe w znacznych rozmiarach oraz ustalenia podstaw do ogłoszenia naboru uczniów do szkoły, o której nic nie wiedzą MEN oraz Kuratorium, a więc do szkoły, która nie istnieje w porządku prawnym RP!
Jednocześnie wnoszę o poinformowanie mnie o podjętych w każdej z tych spraw krokach prawnych…

„… pan Wyroba”

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT