Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Wstyd na cały świat…
Wstyd na cały świat… środa, 8 maj 2019, godz. 12:16

300dpi - SzczerbaWczoraj świat obiegła informacja o sześciu „dzielnych” funkcjonariuszach Policji, którzy o świcie /6:00/, czyli dla przeciętnej polskiej rodziny… nocą kolbami w drzwi łomocą, w szufladach i laptopach grzebią, a potem zabierają kobietę siłą na przesłuchanie, z groźbą posadzenia na noc „na dołku”, bo… w aureolę Częstochowskiej tęcze wpisała.
300dpi - AmnestyEUI robią to pospołu funkcjonariusze służb, którzy – na co dowodów wiele – nie tylko na co dzień demonstrują wiarę, ale nawet… za ministrantów przy ołtarzach robią!

Ale jaka ta ich wiara?
Dla mnie tak samo „głęboka”, jak niski profesjonalizm tych służb w naszym kraju…
Bowiem ta interwencja, z której już wczoraj śmiał się cały świat…
. . .
300dpi - Czesi 300dpi - Ruskie 300dpi - The Guardian 300dpi - Wlochy
……………………………………………………………………………………………………
… pokazuje, że zarówno organy ścigania, jak i ci rzekomo obrażeni, których Częstochowska z tęczą rzekomo obraziła uczucia religijne, nie znają jej /tęczy/ początków, a tym samym istoty swojej wiary!
Wszak – do Was piszę „dzielni” stróże prawa i do Was, których rzekomo uczucia religijne obrażono tęcza, to zjawiskowy półkolisty wielobarwny łuk. Jednak w rozumieniu Stwórcy to nie zjawisko załamywania i rozszczepiania białego światła we wnętrzu kropli deszczu, ale… szczególny biblijny znak: „Rzekł Bóg do Noego: To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi”. Rdz 9,17 (BT).

Znak przymierza…

Kumacie w ogóle, co zacz ten… znak przymierza?
Nie?
To może jeszcze nieco o tej /biblijnej/… tęczy.
Bo biblia mówi też, że tęcza otacza w niebie tron Boży: „… A Zasiadający był podobny z wyglądu do jaspisu i do krwawnika, a tęcza dokoła tronu – podobna z wyglądu do szmaragdu”. Ap 4,3 (BT).
Widnieje także nad głową Chrystusa: „… I ujrzałem innego potężnego anioła, zstępującego z nieba, obleczonego w obłok, tęcza była nad jego głową”.
Ap 10,1 (BT).

Ten symbol Bożego miłosierdzia daje podobno grzesznikowi pewność, że Pan Jezus, jako pośrednik, wstawia się do Boga za każdym człowiekiem i wskazuje tęczę na obłoku jako dowód wielkiego Bożego miłosierdzia i współczucia dla błądzącego człowieka /takiego jak Wy, Prokuratory i Policjanty/.
Wiem! I tak nie zakumacie…

Bo potraficie w sześciu napaść bladym świtem na bezbronną kobietę w jej domu, dręczyć staruszki i „batonikowe” matki z dziećmi w marketach, ale…

Nie potraficie dopełnić Waszych /nie moich/ prawnych obowiązków, kiedy budząca w Was strach „strong-góra” nie tylko bezczelnie kłamie, ale swoimi czynami na szkodę przedsiębiorcy w całości wypełnia zapisy art. 282. kk…
. . .

……………………………………………………………………………………………………

A więc artykułu, z którego czyn ścigany jest z urzędu…


Bo dla Was nakorzystniejszym obiektem „zainteresowania” jest ktoś słaby, bezbronny, kobieta, bywa, że z dzieckiem, które zabrało ze sklepowej póki batonik…

Jednak facet w trochę szerszych portkach, w Waszych portkach wypełnia wolną przestrzeń…

Oto Polska właśnie…

I nie ważne, że to z Was dzisiaj śmieje się cały świat…
Tu dodam, że w obydwu sprawach…
A tej prawdy przede wszystkim o sobie, możecie się dowiedzieć nie tylko ode mnie…
Wystarczy, że wejdziecie na komentarze pod materiałami o Waszych… zajebistych „akcjach” 😀

A mnie /i nie tylko/ qrwa wstyd, żeście przede wszystkim szkodnikami Polski i Polaków!

300dpi - Jezus z tęcząP.S.
Proponuję „dzielnym” polskim „prokuratorom” i Policjantom, aby zajęli się… tęczową profanacją samego Chrystusa! :)
Bo jak to jest?
Częstochowska „tęczowa” – to profanacja świętości?
A Chrystus?
Syn Boży!
Z tęczą!
To nie propagowanie ideologii gender i środowisk LGBT?
:) 😀 😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT