Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Wyrazy współczucia… Prezesie!
Wyrazy współczucia… Prezesie! wtorek, 12 Maj 2015, godz. 19:08

e-mailWłaśnie otrzymałem do wiadomości pismo Starosty Powiatowego z dnia 08 maja br., do Zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Wadowickiej, dotyczące uchwały o wykluczeniu mnie z szeregów tego gremium. Okazuje się, że Starosta również nie ma złudzeń, iż uchwała ta nie tylko została podjęta na wniosek Sądu Koleżeńskiego, którego skład był nieprawidłowy. Również wyjaśnienia Zarządu TMZW odnośnie prawomocności podjętych decyzji przez Sąd Koleżeński nie mają odzwierciedlenia w statucie tego stowarzyszenia, o czym pisałem zaraz po podjęciu przedmiotowej uchwały.
Dlatego Starosta Powiatu Wadowickiego daje Zarządowi Towarzystwa 14 dni na uchylenie tej pozaprawnej uchwały oraz kolejne 7 na dostarczenie oryginału dokumentu, którym uchwała zostanie uchylona, do Starostwa.
Nie zastosowanie się do wniosku Starosty spowoduje wystąpienie Starostwa Powiatowego na drogę sądową przeciwko… TMZW!

Do blogaCóż, ze współczuciem dla prezesa Jurczaka przyjmuję tę rzetelną decyzję pana Starosty, zwłaszcza w świetle ostatnich poczynań najwyższych władz TMZW – „Walnego Zjazdu „członków””, który 16 kwietnia 2015 roku, pokusił się już o rozpatrzenie rzekomo mojego odwołania od decyzji Zarządu tyle, że odwołania odebranego z Poczty Polskiej dopiero… 21 kwietnia 2015 roku (?).

A dlaczego o tym piszę?
No bo to rzekome utrzymanie przez ten najwyższy „organ” Jurczakowej decyzji, tylko w oparciu o żądania prezesa Jurczaka, jakże dalekie od faktów i obowiązującego TMZW prawa, świadczy przede wszystkim o tym… „organie” i tych… „członkach”!
A zarazem o Jurczakowej… uczciwości!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT