Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Wywołany do tablicy…
Wywołany do tablicy… czwartek, 21 czerwiec 2018, godz. 16:05

00000000000… z imienia i nazwiska przez fikcyjnego „Piotra Rybaka z Krakowa”, w luźnym tłumaczeniu Piotra Apostoła z Wieprza – apeluję, szczególnie do Powiatowego Inspektora Nadzoru  budowlanego w Wadowicach oraz Wójta Gminy Wieprz: Drodzy Państwo, trzymajcie krótko na swoim łańcuchu prokurenta spółki DGTank, bo komentarzami na profilu posła Józefa Brynkusa nie pogrąża on siebie…
Wszak siebie już bardziej pogrążyć nie może!
Ale właśnie Was…

A skąd mój apel?
Przeczytajcie…
. . .
Komentarz Buraka
…………………………………………………………………………………………………………………

Już?
Przeczytaliście?
To może teraz jaśniej…

Sprawa legalizacji samowoli budowlanej, niezgodnej z decyzją Starosty Wadowickiego, projektem budowlanym oraz Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Wieprz, to nie lekceważenie prawa, do którego to poziomu usiłuje całą sprawę sprowadzić frajer piszący ten komentarz na profilu posła Józefa Brynkusa!
To wprost naruszenie i to kilku artykułów kodeksu karnego oraz ustawy Prawo budowlane…
Przez co nie można sprawy załatwić w sposób, aby obydwie strony były zadowolone, jak życzyłby sobie tego Piotr Apostoł z Wieprza…

I naruszenie prawa nie tylko przez frajera, który w ogóle nie ma siedziby na ul. Górskiej w Wieprzu, skąd uciekł na Kalinową szybciej niż się z Kalinowej na Górskiej pojawił…
To przede wszystkim w przypadku Pana, panie Inspektorze budowlany, legalizowanie samowoli budowlanej, a w przypadku pani Wójt Gminy Wieprz m.in. składanie do akt – i to w wielu sprawach – fałszywych oświadczeń o własności… prywatnych po dziś dzień działek, które gminnymi nie są!
Co powoduje, że nieważna z mocy prawa jest każda decyzja wydana przez panią Wójt po podpisaniu się pod przywołanym wyżej fałszywym oświadczeniem.

W tym decyzja o wydaniu zgody na zjazd z bazy transportowej dla samochodów ciężarowych trzydziestotonowych, do ul. Spacerowej, o dopuszczonym ruchu pojazdu o masie całkowitej nie przekraczającej pięciu ton.

Dlatego każdy kolejny tej, bądź podobnej treści komentarz łajdaka łamiącego prawo za Waszym przyzwoleniem, będzie uprawniał do wezwania Prokuratora Generalnego, aby pod jego osobistym nadzorem Wydział d/s Przestępczości Gospodarczej i Korupcji Prokuratury Generalnej w Warszawie ustalił, ile „starań” dołożył Piotr Apostoł z Wieprza, abyście Wy Państwo byli tak ulegli jego kryminogennym oczekiwaniom?

A teraz zajmijmy się samym Piotrem Apostołem z Wieprza vel Piotrem Rybakiem z Krakowa…
. . .
Rybak 300dpi
…………………………………………………………………………………………………………………

Zauważyliście, że nie tylko z Krakowa, ale do tego jeszcze… kierowca w Food Tank /?/.
Czyżby zbieżność z nazwą spółki… DGTank?

Bo Food Tank, to firma amerykańska – w wolnym tłumaczeniu – zbiornik jedzenia /w przenośni – żarcia/, a w rzeczywistości amerykański internetowy blog o żarciu, niestety – nie zatrudniający żadnego kierowcy.
. . .
HodDog 01a
. . .
HodDog 02a
…………………………………………………………………………………………………………………

A DGTank, to dla mnie w wolnym tłumaczeniu D/upny/ G/ówniany/ Zbiornik!
Zbiornik bezprawia!
W którym zwłaszcza prokurentowi wydaje się, że może więcej!

I nie potrzeba ustalać adresu IP komputera, z którego Piotr Apostoł z Wieprza pisze swoje komentarze na fałszywym profilu facebook’owym /chociaż pewnie – z uwagi na inne komentarze – poseł Józef Brynkus postara się o ustalenie ich autora z prawdziwego imienia i nazwiska/, aby w sposób całkowicie bezpieczny założyć się, że autorem tej naprawdę wieprzowskiej gównoburzy, kierowanej strachem przed konsekwencjami kryminogennych poczynań /czytaj: odpowiedzialnością karną/, jest sam „… Dyrektor (…) prokurent DGTank 24-122 Wieprz, ul. Kalinowa 11”.
Zapomniał tylko, że nikt w internecie nie jest anonimowy!

Zastanawia jednak, dlaczego w odniesieniu do mojej osoby pisze do Posła, a nie do mnie osobiście?
Czyżby był tak tępy – niczym obuch siekiery – że nie wie, co w zakładce bloga oznacza okienko „napisz do mnie”?
Jednak może i dobrze, że nie wie?
Bowiem dzięki temu „nadepnął mi na odcisk” publicznie, na… poselskim profilu!
Z czego bardzo się cieszę…
Bo w zamian to nie tylko on odczuje, jak… „boli”!

A dlaczego nie tylko on – ów Piotr Apostoł z Wieprza?
Wszak tak się składa, że chcę – na razie tylko od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wadowicach oraz Wójta Gminy Wieprz – poznać podstawę prawną, która daje prawo inwestowania na nieruchomości oraz decydowania o takowych inwestycjach podmiotowi nie będącemu jej właścicielem?

Bowiem z informacji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wadowicach z dnia 18 czerwca 2018 roku jednoznacznie wynika, że Gmina Wieprz rękami swojego Wójta złożyła oświadczenie o posiadanym prawie do decydowania o ulicy Spacerowej…
. . .
Zawiadomienie o sposobie załatwienia skargi przez PINB str. 01a
…………………………………………………………………………………………………………………

A z pisma Urzędu Gminy Wieprz z dnia 15 czerwca 2018 roku, redagowanego z upoważnienia Wójta, poza wszelkimi sporami pozostaje, że ulica Spacerowa to zbiór działek prywatnych, których właścicielem nigdy dotąd nie była i nadal nie jest Gmina Wieprz!
. . .
0000
…………………………………………………………………………………………………………………

PocztaWięc Inspektorze Nadzoru Budowlanego w Wadowicach oraz Wójcie Gminy Wieprz: jaka to podstawa prawna?
I jaką podstawą prawną kierował się Wójt Gminy Wieprz, kiedy wydał zgodę na budowę zjazdu z samowoli budowlanej na… prywatną działkę?

Czekam…

Edward „Scorpion” Wyroba
za gównoburzą Piotra Apostoła z… Wieprza!

P.S. A dlaczego materiał w rubryce satyrycznej?
Bo ulegając kryminogennym oczekiwaniom owego Piotra Apostoła z Wieprza, to Państwo /zresztą nie Wy pierwsi/ sprowadziliście obowiązujące prawo do roli satyry!
Czy za frico, bądź za ile?
To już nie mnie ustalać!
Od tego są funkcjonariusze takich organów naszego państwa jak CPŚP, CBA oraz Wydziału d/s Przestępczości Gospodarczej i Korupcji Prokuratury Generalnej w Warszawie…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT