Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Z usmarkanymi nie siadam do stołu, z idiotami… nie polemizuję!
Z usmarkanymi nie siadam do stołu, z idiotami… nie polemizuję! niedziela, 23 Wrzesień 2018, godz. 21:07

00000000000000000000000000000000000000-aRozpocznę tak: „… zezwolenie w pierwszej kolejności wydaje się uwzględniając kryterium (…) odległości punktu, w którym ma być prowadzona sprzedaż napojów alkoholowych od najbliższego działającego punktu sprzedaży napojów alkoholowych, liczonej najkrótszą drogą dojścia ciągiem dróg publicznych” – to z ustawy…
Której „do/c/htory prawa powinny już wiedzieć i „łopozycjonisty”, które się do/c/htoryzują na Ogrodowej – „tyż”!

Dalej: „…rada ustaliła, że nie może znajdować się bliżej niż 100 m od obiektów kultu religijnego i szkół. Odległości te mierzy się od wejścia do punktu sprzedaży do wejścia do budynku świątyni lub placówki szkolnej – przez wyznaczone ciągi komunikacyjne. Według sądów administracyjnych przez ciąg komunikacyjny należy rozumieć dystans, jaki trzeba pokonać od wyjścia z terenu punktu sprzedaży alkoholu do wejścia na teren obiektu chronionego – bez napotykania i pokonywania przeszkód i naruszania prawa. Czyli idąc wyznaczoną drogą, nie na skróty i bez przechodzenia np. przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Szkoła ma dwa wejścia. To przeznaczone dla uczniów jest położone w odległości 100 m. Drugie, znajdujące się bliżej, jest wejściem dla profesorów i administracji szkoły. Z uchwały i orzeczenia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie należy wywnioskować, iż jeśli szkoła ma dwa wejścia, to oba muszą być w minimalnej odległości 100 m od drzwi sklepu. Jeśli któreś jest bliżej, to sklep narusza warunki uchwały.” – to z sądowego wyroku!

Kumacie?
Czy łopatą włożyć w puste łby?
Do wejścia w budynku, gdzie by ono nie było, a nie na szkolny parking, czy ogródek warzywny!

I tyle tytułem wstępu, bo Rodzice nauczyli mnie, że nigdy nie należy siadać z usmarkanym do stołu oraz z idiotą polemizować!

Dlatego tej zasady będę się trzymał również w kontekście tego komentarza…
. . .
Idiotka
………………………………………………………………………………………………………………….

00 - emStąd też nie będę polemizował również  z… „łopozycjonistkom”!
Mam tylko w odpowiedzi „łopozycjonistce” trzy… wnioski:
1. Zrobić do/c/htorat, aby być jak „łopozycjonistki” … guru!
2. Wykupić cały gminny zapas wazeliny, coby guru nie bolało, kiedy „łopozycjonista” będzie onemu w zwieracz właziła /kiedy wazeliny zabraknie, dokupić towotu!/.
3. Coby „łopozycjonistka”… „łodpierdoliła” się od brodacza!
. . .


………………………………………………………………………………………………………………….

Brodacz z… dedykacją :) 😀 😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT