Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Za co? Za ile liczone były głosy wyborców od 2001 roku?
Za co? Za ile liczone były głosy wyborców od 2001 roku? poniedziałek, 28 październik 2013, godz. 18:54

Co prawda wyniki głosowania za odwołaniem szefowej lokalnej grupy mafijno-terrorystycznej już podałem, ale nie ukrywam, że serce rośnie, kiedy analizuje się wyniki w poszczególnych obwodach do głosowania…

Bo zbyt niska frekwencja to jedno, a wynik głosowania to drugie…


I właśnie to drugie, zwłaszcza przy mafijnych metodach walki z demokratycznym systemem oceny lokalnego włodarza, daje rzeczywisty obraz jego społecznej negacji!
Dlatego pod tym względem referendum w całości spełniło swoje zadanie!


Na dodatek wyniki tego drugiego już  referendum pozwalają na zadanie pytania o rzetelność kolejnych wadowickich wyborów burmistrza od 2001 roku, kiedy to „na willi w Kleczy siedziała” Joaśka – koleżanka Filipiakowej, licząca w dowód wdzięczności w całym tym okresie głosy wyborców w gminie?

Bo trudno ukryć, że procent negatywnej oceny Filipiakowej jest taki sam od co najmniej 2001 roku! Wówczas też negatywnie Filipiakową oceniło ponad 96 procent osób biorących udział w referendum!
A więc reprezentatywna grupa mieszkańców, pozwalająca na rzetelną ocenę Filipiakowej w granicach tzw. błędu statystycznego, czyli (+), (-): 2 %.

Czy jednak jest czymś nowym powiedzenie, że nieważne, kto głosuje, ważne kto liczy głosy…
A może nawet nie kto, bo to doskonale wiemy!
Tylko za co… liczył(a), za ile?

Wyników za odwołaniem radnych nie będę tu prezentował, bowiem są jeszcze bardziej przytłaczające, a każdy, kto będzie chciał te wyniki poznać, znajdzie je na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Już na koniec dodam, iż najbardziej odpowiedzialnymi za los gminy, swój oraz swoich dzieci i wnuków okazali się mieszkańcy Stanisławia Górnego…
Zresztą sprawdźcie to sami po… frekwencji w poszczególnych obwodach i po wynikach glosowania!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT