Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Zabawa… bezradnych, w walce o indoktrynację!
Zabawa… bezradnych, w walce o indoktrynację! piątek, 14 czerwiec 2013, godz. 00:54

Portal mamNewsa.pl rozbawił mnie do łez…
Pokazał jak kosztem podatników zabawiają się andrychowcy radni-bezradni, aby zrekompensować sobie… utratę samorządowej władzy. Nie podoba się panom radnym Kubieniowi i Penkali, gra planszowa dla dzieci, rozdawana podczas minionej Bajkolandii, a w zasadzie tylko jedno jej pole… 54 A.

Zastanawiacie się Państwo, co też tak angażuje w tym nieszczęsnym polu 54 A, andrychowskich radnych… takiego samego Prawa jak i Sprawiedliwości?

Ano, kiedy którekolwiek z grających w tę grę dzieci stanie na polu 54 A, przeczyta podpis-wskazówkę dla gracza: „Zabłądziłeś i przypadkiem trafiłeś na mszę w kaplicy na Groniu Jana Pawła II. Rekompensując twój stracony czas leśniczy zawozi cię do Inwałdu. Przejdź na pole 69.”.
To aż piętnaście pól do przodu!

Tylko, że bezradnym nie chodzi o te aż… piętnaście pól, ale o to, że zamiast dzieci uczestniczyć w dobrej zabawie, oferowanej np. przez park Miniatur w Inwałdzie, powinny być dręczone oraz indoktrynowane przez Kościół… Kościół pełen korupcji, pedofilii i gejowskiego lobby
W tym pedofilii w pełni akceptowanej m.in. przez pasożyta Pieronka, rozpasanego na Wawelu!

Może więc panowie radni-bezradni, zamiast wpieprzać się w sprawy, do których mają takiego… „wała”, wzięliby się za pożyteczną pracę na rzecz mieszkańców? – bo nie zasiadają w radzie parafialnej, opłacani za swoje pyskowanie przez andrychowskich proboszczów, tylko w Radzie Miejskiej sowicie opłacanej przez jej podatników!

A jeżeli w Andrychowie już wszystko porobione, to niech za swoją rajcowną dietę Kubień i Penkala… pozamiatają!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT