Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Żeby nie zadbać o zdrowie… sponsorów? No, wstyd!
Żeby nie zadbać o zdrowie… sponsorów? No, wstyd! czwartek, 22 marzec 2018, godz. 23:48

0000Portal wadowice24.pl, opisał dzisiejszą sesję Rady Powiatu, więc nie będę powielał, zwłaszcza, że nie uczestniczyłem…
Ale, że poświęcona była durnym pomysłom oszusta, którego łupem padły Wadowice, mam uwagi – oczywiście satyryczne – bo oszust i jego wataha satyrą uczynili nie tylko rządy w tej gminie, z tej gminy też  zrobili ponad… kabaret!

Ale zanim zacznę, zacytuję za materiałem na przywołanym wyżej portalu:
„… W czwartek (22.03) na sesję przyszli też mieszkańcy protestujący przeciwko „całkowitemu zakazowi” burmistrza Wadowic. Mieli ze sobą transparenty: „Burmistrz odejdzie. Mieszkańcy zostaną” oraz „Burmistrz powinien  troszczyć się o mieszkańców”. Klinowski też miał swój transparent, trzymała go Janina Kamińska szefowa Wadowickiej Rady Seniorów.”.

I dla mieszkańców pełen podziw, chociaż w mojej ocenie drugi transparent był w swojej treści naprawdę niepełny…
Bowiem tak naprawdę hasło na tym transparencie powinno brzmieć: „Burmistrz powinien  troszczyć się o mieszkańców, a nie o swoje studentki i dworską watahę!”.

Janina „szefowa” Kamińska, też powinna dopisać, że powietrze byłoby w Wadowicach o wiele czystsze, gdyby nie oszust i właśnie ta wataha, do której ją samą również zaliczam…

Mam też propozycję dla Starosty Powiatowego, Rady Powiatu Wadowickiego, oraz Wojewody Małopolskiego, ale przede wszystkim dla Radnych Gminy Wadowice…
Może zapytaliby oszusta, dlaczego swojego debilnego pomysłu nie przetestuje najpierw na… Myślachowicach?
Tam przecież „marysie” dużo bogatsze od wadowickich „maryś”, ba nawet od kleczańskich…
Bo przecież, to z… Myślachowic największy „zastrzyk” dofinansowania /cała „dycha”/ dla kampanii wyborczej dostała inicjatywa Zofii Siłkowksiej, która stawiała oszusta do roli burmistrza!
Więc czy choćby tylko przez dług wdzięczności najpierw nie wypadałoby zadbać o zdrowie tak… bogatych sponsorów?

A tak już na marginesie i wręcz daleko od Myślachowic oraz zasmrodzonego tam powietrza, chciałem zapytać: czy włodarz gminy wie, w której instytucji jemu podległej występuje problem z… alkoholem?
Czy może nie wie, bo… „smok” przesłania?!
Nie wie?
Wielka szkoda!

Więc może…
Tak już, jakby na koniec – zagadka!
Zwłaszcza kierowana do oszusta, którego łupem padły Wadowice oraz któremu w 2016 roku i nadal podlega… Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej!
Może odpowie na pytanie: jeżeli bramka prowadzi do rodzinnego domu pracownicy MOPS, to z czym ma prawo kojarzyć się nam zarejestrowana przez kamerę sytuacja?
. . .

………………………………………………………………………………………………

No, z czym?
Nie musi, ale jednocześnie ma prawo się to „bieganie”… kojarzyć?
Bo swoją „oblubienicę”, ganiającą tam i nazad z pełnymi „tobołami” chyba… kojarzy?

P.S.
„Lokaja” nie musi, bo ja też go nie kojarzę… :)

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT