Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Zuchowi i o zuchu… Cholewce!
Zuchowi i o zuchu… Cholewce! czwartek, 30 maj 2013, godz. 11:46

Zuchu Cholewko, mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia…
W trybie natychmiastowym zwołaj swoje
(bo to chyba twoje prywatne?) „komisyje rady parafialnej” celem poszerzenia swojego wcześniejszego wniosku oraz uzupełnienia uchwały z dnia 26 września 2012 roku, o ściganie w celu ochrony „dobrego imienia” budżetowych złodziei, zarówno Tygodnika „NIE”, jak i polonijnego Magazynu „Express”, wydawanego w Chicago!

Pierwszy miał czelność opisać Polakom szczytne działania Zygmunta Krausa na rzecz pamięci o polsko-amerykańskiej historii naszej Małej Ojczyzny oraz wasze, papieskie… ordynarne i chamskie działania na szkodę Zygmunta Krausa!
Drugi – przekazać te informacje środowiskom polonijnym w USA!


Bo przecież zuchu Cholewko, tak „nimoże być”, żeby nie tylko znowu „w śpitolach godali”, ale jeszcze do tego w… Ameryce!


A jeszcze nie wiadomo
(? – i to jest straszne nie tylko dla zucha, dla jego „adwokata” tyż!), czy za kilka dni nie zaczną oglądać i „godać”, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, jak to w papieskim mieście jeden „dzielny” zuch, chroniony przez drugiego dzielnego „adwokata”, rozjechał bezkarnie na przejściu dla pieszych młodą kobietę, która się tam akurat przewróciła, lekko potrącona przez innego kierowcę…
I nie wiedzieć dlaczego nadal ten zuch pozostaje bezkarny, kiedy przepis jest jednoznaczny i mówi, że zucha w takiej sytuacji na przejściu być nie powinno…

 Każdy inny, nie będący zuchem… gniłby już w kryminale!
Ale nie… zuch!

 Tylko, że kto chociaż raz w swoim życiu widział zucha pędzącego strażackim autem na „kreml” bądź do marketu na zakupy wie, że zuch w „szerokim poważaniu” ma przepisy ruchu drogowego, pieszych i zawsze… komórę przy uchu!

A co!
Jemu wolno!

Bo jego nie obowiązuje nie tylko dobre wychowanie czy kultura, ale przede wszystkim obowiązujące wszystkich innych… prawo!
Bo „łun” przecie… zuch!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT